Przeczytaj i Podaj dalej to już druga wymiana książkowa zorganizowana przez Magdę z Save the magic moments oraz Dagmarę z Socjopatki.

plakat-do-akcji-wymiany-ksiazkowejPrzeczytaj i podaj dalej – wymiana książkowa [II edycja]

Zasady są proste – w komentarzu prosimy o napisanie, która książka Was zainteresowała i podanie listy książek, które Wy macie na wymianę.
Więcej informacji oraz lista blogów, które biorą udział znajduje się na Facebooku. Zachęcamy do udziału i owocnej wymiany!

Lista naszych książek na wymianę

LITERATURA KOBIECA
,,MARIANNA” MAGDALENA WALA – książka w stanie idealnym, przeznaczona dla osób, które lubią historię podaną w bardzo przystępny sposób.
,,DZIECKO LAST MINUTE” NATASZA SOCHA – stan idealny, drugi tom serii ,,Matki, czyli córki”. Opowiada o późnym macierzyństwie.
,,CHWILA SZCZĘŚCIA” FEDERICO MOCCIA – lekko pognieciona, pierwszy tom serii obyczajowej.
dscn8179
dscn8182
LITERATURA MŁODZIEŻOWA
,,DZIECIAKI ŚWIATA” MARTYNA WOJCIECHOWSKA stan idealny, twarda puchowa okładka, zebrane pięć historii dzieci z cyklu Dzieciaki świata.
,,GRECKIE WAKACJE” ALYSON NOEL – stan idealny, raz czytana, ciekawa historia młodzieżowa dla nastolatków, która pokazuje, że wiele problemów da się rozwiązać.
,,MATT HIDALF. BŁYSKAWICA WIDMO” CHRISTOPHE MAURI – stan idealny, sztywna oprawa, pierwszy tom młodzieżowej serii, jak można przeczytać z rekomendacji, dla miłośników Harry’ego Pottera.
,,MATT HIDALF. KLĄTWA CIERNI” CHRISTOPHE MAURI – stan idealny, sztywna oprawa, drugi tom młodzieżowej serii, jak można przeczytać z rekomendacji, dla miłośników Harry’ego Pottera.
dscn8180
dscn8185  dscn8184
KSIĄŻKI O ŻYCIU
,,ZORKOWNIA” AGNIESZKA KALUGA – stan idealny, ani razu nie czytana, książka o pobycie w hospicjum.
,,NIGDY DOŚĆ. BIORĘ Z ŻYCIA WSZYSTKO” JOANNA JABŁCZYŃSKA – stan idealny, twarda puchowa okładka, pozycja skierowana głównie do miłośników aktorki.
,,CHUSTKA” JOANNA SAŁYGA – ani razu nie czytana, stan idealny, książka o walce z rakiem.
dscn8183
dscn8181

Zobacz także