Jak już wiecie, jutro ruszamy do Gdańska, a właściwie w planie dzięki Sylwii i Kasi znalazło się całe Trójmiasto, czyli jeszcze Gdynia i Sopot. Jak wygląda plan wycieczki do Trójmiasta?

latarnia_morska_sopot7

Plan wycieczki do Trójmiasta

Jutro rano pociągiem wyruszamy do Gdańska, gdzie zostajemy przejęte przez Dziewczyny. Na środę mamy zaplanowaną Restaurację Basi Ritz, ul.Szafarnia 6. Następnie zwiedzanie Starego Miasta, a wieczorem herbatka nad Mołtawą. Ktoś dołącza? 😛

W czwartek natomiast wreszcie spełnię swoje marzenie i odwiedzimy Gdańskie ZOO. Jest to chyba jedno z większych ZOO w Polsce, chodzenia podobno na kilka godzin, więc akurat. Na pewno pojawi się osobny wpis dotyczący tego miejsca. Po drodze mamy wstąpić do Parku Oliwskiego, podobno jest tam przepięknie, zobaczymy.

A w piątek. Szaleństwo na całego. W planach Sopot i Gdynia. W Sopocie – Monciak i sopockie molo oraz park z grzybkami inhalacyjnymi. W Gdyni natomiast zamierzamy zobaczyć, o ile czas nam pozwoli, Kamienną Górę z punktem widokowym oraz Bulwar. I tym oto sposobem w 3 dni zwiedzimy całe Trójmiasto, a po powrocie przygotujemy wpisy z atrakcjami, które warto zobaczyć oraz przybliżonym kosztorysem.

A Wy cały czas możecie nas śledzić na Instagramie i Facebooku.

Wpisy będą pojawiały się planowane.

Plan wycieczki do Trójmiasta – jak Wam się podoba?

Poprzedni artykuł

Tu już byłyśmy

Następny artykuł

Gdańsk dzień pierwszy

Zobacz także