Cześć!

Jesteśmy absolwentkami studiów magisterskich na UMK w Toruniu, gdzie przeniosłyśmy się w 2014 roku. Mniej więcej w tym samym czasie powstał ten blog. Blog z miłości do blogowania i podróżowania. Od podstawówki należymy do ZHP, a co się z tym wiąże jeździmy na różne biwaki, zimowiska. Obecnie postawiłyśmy sobie cel, że do końca studiów chcemy zobaczyć jak najwięcej. Niewiele myśląc tak zrobiłyśmy. Dużo podróżujemy, z tego też powodu powstał szczegółowy wykaz naszych wyjazdów od czasu założenia bloga.

23_urodziny

Opisując nasze wyjazdy zwracamy uwagę nie tylko na to, co oczywiste. Przecież każdy wie, że w Krakowie powinien zobaczyć Wawel, a w Warszawie udać się do Łazienek Królewskich, prawda? 🙂 Staramy się wyszukiwać miejsca mniej znane, klimatyczne, które nie cieszą się aż taką popularnością, a może jeszcze nie zostały odpowiednio wypromowane.

12659839_10206045138075374_1782832796_n

Oprócz tego naszą wielką pasją jest czytanie książek, dlatego od czasu do czasu przedstawiamy pozycje, które wywarły na nas duże wrażenie. Poznasz tu także przepisy na proste dania, które z powodzeniem możesz zabrać ze sobą w podróż. Ale to jeszcze nie wszystko. Zapraszamy Cię w niezapomnianą podróż po zakątkach Polski, o których często nawet nie miałeś pojęcia.

To co, przyjmujesz zaproszenie? 🙂

czesc@sisters92.pl

sisters92pl

Następny artykuł

Share Week 2015

Zobacz także